HAKKIMIZDA

Yazının Son Güncellenme Tarihi 21/01/2024 by .

 1. Boşanma Davaları: Boşanma davanızda size rehberlik edip, titizlikle takip edilmesi gereken bu süreçte çözüm odaklı hukuki destek sunarız.
 2. Nafaka Davaları: Maddi ve manevi haklarınızı koruma amacıyla nafaka davalarında size yardımcı oluruz.
 3. Anlaşmalı Boşanma: Hızlı ve sorunsuz bir boşanma süreci için size rehberlik ederiz.
 4. Çekişmeli Boşanma: Karşı karşıya gelinen anlaşmazlıkları çözüme kavuşturmak için etkili stratejiler geliştirir.
 5. Mal Ayrılığı Davaları: Mal paylaşımı süreçlerinde adil bir çözüm bulmak için hukuki uzmanlık sunarız.
 6. Babalık ve Soybağının Reddi Davaları: Babalık ve soybağının reddi davalarında hangi ilden olursa olsun hukuki destek sunmaktayız.
 7. Kira Uyarlama Davası: Kiralanan mülkün değerinin değişmesi durumunda, kira uyarlama davalarında müvekkillerimize hukuki destek sağlarız.
 8. Kiralananın Tahliyesi: Kiralanan mülkün tahliyesi ile ilgili süreçlerde müvekkillerimize danışmanlık ve hukuki temsil hizmeti sunarız.
 9. Kira Fark Alacağı Davası: Kira bedellerindeki farkların tahsili için kira fark alacağı davalarında müvekkillerimize etkili bir hukuki temsil sağlarız.
 10. Araç Değer Kaybı: Kaza veya diğer sebeplerle aracın değer kaybına uğraması durumunda, müvekkillerimize değer kaybı tazminatı taleplerinde Türkiye çapında en uygun şekilde hukuki rehberlik ve temsil sunarız.
 11. Araç Mahrumiyet Bedeli Tazminatı: Araç sahibinin aracının geçici olarak kullanılamaması durumunda mahrumiyet bedeli taleplerinde tüm iller bazında müvekkillerimize hukuki destek sağlamaktayız.
 12. İdare Hukuku – Atama Davaları: Kamu kurumlarına yapılan atamalarda yaşanan hukuki sorunlarda müvekkillerimize rehberlik eder, atama süreçlerinde haklarını korumak için hukuki temsil sağlarız.
 13. Vatandaşlık Davaları: Vatandaşlık statüsüne ilişkin sorunlar, başvurular, reddedilen başvurular veya vatandaşlık haklarına yönelik diğer hukuki konularda müvekkillerimize hukuki danışmanlık ve temsil hizmeti sunarız.
4.7/5 - (4 votes)
samsun avukat ayşe deniz oral boşanma avukatı

Hukuki sorunlarınızda yanınızdayız

Çalışma Alanları