AVUKAT AYŞE DENİZ ORAL 14 YILDIR SAMSUN’DA AİLE HUKUKU DAVALARINDA ÇALIŞMAKTADIR. EN İYİ GÖRÜŞME KALİTESİ İÇİN WHATSAPP ÜSTÜNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

Size

Nasıl Yardımcı oluruz

Öncelikle problemlerinizi dinleriz. Yaşadıklarınızdan hangilerin davaya konu edilip hangilerinin konu edilemeyeceğini tespit ederiz. Açılancak davada neleri dava konusu edeceğimizi analiz ederiz. Karşı tarfın sizin aleyhinizde neleri öne sürebileceğini, bunlardan hangilerinin aleyhinize hangilerinin lehinize sonuç verebileceğini açıklarız. Tüm bu analizlerin ışığında davanızı hazırlamaya başlarız. Dilekçe yazıldığında en iyi sonucu alabilmek için sizinle karşılıklı olarak birkaç kez revize ederiz. Sizin onayladığınız örnek üstünden davanızı açarız. Sonrasında yine aynı şekilde dava safhalarının takbini yaparız.

Aile Mahkemesinde Yürüyecek yargılamada size yön gösteririz

Gerçekçi & dürüst yaklaşım

Yanda yazılanları yapmayıp avukatından gerçekçi öneriler alıp uygulayan erkekler  genelde davalarını kazanmaktadır.

Yanda saydığım sebepler özettir. Daha da abartılı örnekler mevcuttur. bu nedenle kadınlar boşanma davalarında her ne olursa olsun 1 – 0 öndedir.

Takip edilecek davaya objektif yaklaşmak çok önemlidir

Dava takibi için görüştüğünüz avukat ile güven bağı kurmanız önemlidir. Bu şekilde açılacak dava için yaşanan tüm olayları avukatınızla dürüstçe tartmak önemlidir.

Erkekler neden boşanma davalarını kaybeder

*Erkekler davayı verdikleri avukata evlilikte meydana gelen olayları tam anlatmazlar.

*Bazı erkekler eşlerinin her konuda çok yetersiz olduğunu düşünürler ve kadın aleyhinde açacakları herhangi bir davayı otomatik kazanacaklarını düşünürler. Hatta eşlerinin avukat tutmayı dahi beceremeyeceğini düşünürler. 

*Evlilik birliğinde kusursuz olduklarını düşünürler (Metresinden gayrımeşru çocuk yaptığı halde kusursuz olduğunu düşünen erkek mevcuttur)

*Açılacak davada aleyhlerinde hiç bir şahidin çıkmayacağını ve delil bulunmayacağını düşünürler.

*Hakimin eşini görünce direkt adama hak verip bu kadınla ömür geçmez diyeceğini düşünüp kadının davasının reddedeceğini düşünürler.

*Davada kadını ve şahitleri tehdit etmenin yeterli olduğunu düşünürler.

Yukarıda yazdıklarım 10 kişiden 8 inden birebir duyduğum sözlerdir. Gerçektir. Abartısızdır.

 

“Evlenirken kör olanın
evlendikten sonra gözleri açılır”

Nasıl Harekete Geçmelisiniz?

Haklarınızı Öğrenin

Öncelikle haklarınızı öğrenip, hak kaybına uğramayacak şekilde eksiksiz bir başvuru yapmanız gerekmektedir. Bunun için güvenilir bir avukat ile çalışmanız gerekmektedir. Aile Hukukunu ilegilendiren her türlü konuda yanınızdayız.

01

Vekaletinizi verin

Boşanma, aile konutu şerhi koydurtma, velayet, nüfus dairesinde işlem takibi gibi işlemler için özel yetkili vekalet gerekmektedir. Özellikle boşanma için notere iki fotoğrafla gidip fotoğraflı vekalet çıkartmak gerekmektedir. Önce avukatınıza vekalet verirsiniz

02

Davanızı hazırlayalım

Her dava kişiye ve olaya özeldir. Sürecin en can alıcı kısmı dava dilekçesinin hazırlanmasıdır. Dava dilekçenizi eksiksiz ve kusursuz hale getirelim

03

Davanızı açalım

 Davanın takibinde süreci ele alalım ve sizin için en iyi sonucu almak üzere çalışalım

evlilik, sonu görmezden gelinerek çıkılan bir yolculuktur.

Kimse boşanacağını düşünerek evlenmez. Evlenenlerin büyük kısmı da evliliğinde mutluluğu bulamaz. Evlilik sizin için dayanılmaz hale geldiyse ve boşanmaya kararlıysanız bize ulaşın

Yalnız değilsiniz

Aile hukukuna ilişkin
çalışma alanlarımız

Belirttiğimiz kimi çalışma alanları birebir aile hukuku alanında olmasa da aile hukuku ile iç içe geçmiş konularla ilgili olduğundan bu bölümde belirtilmiştir.

Bilinmesi gerekenler

4.3/5 - (3 votes)
samsun avukat ayşe deniz oral boşanma avukatı

Hukuki sorunlarınızda yanınızdayız

Çalışma Alanları